REJON NR 1

Katarzyna Wołosowicz-Obroślak

główny specjalista pracy socjalnej

(pokój nr 3, tel. 083 413 17 54)

REJON NR 2

Beata Żyłka

główny specjalista pracy socjalnej

(pokój nr 3, tel. 083 413 17 54)

Bulwary 4, 5

Chopina

Czereśniowa

Malinowa

Moniuszki

Morelowa

Ostrowiecka nr 57, nr 58

Paderewskiego

Porzeczkowa

Potockiego

Poziomkowa

Szymanowskiego

Traugutta

Truskawkowa

Warszawska  nr 46, nr 48, nr 50

Wieniawskiego

Wisznicka nr 103, nr 105, nr 107

Wiśniowa

Wybickiego

Aleja Kasztanowa

Armii Krajowej

Bohaterów

Budowlanych

Bulwary nr 8, nr 9

Dąbrowskiego

Jagiellończyka nr 2, nr 4

Kocka

Partyzantów

Plac Wolności

Pocztowa

Rynek

Spokojna

Warszawska nr 11

Zamkowa

Zaródki

REJON NR 3

Agnieszka Wiszniewska

główny specjalista pracy socjalnej

(pokój nr 6, tel. 083 413 17 54)

REJON NR 4

Magdalena Brygoła

 starszy specjalista pracy socjalnej

(pokój nr 11, tel. 083 413 17 54)

11 listopada

Boboli

Chmielowskiego nr 6

Jagiellończyka nr 1, nr 3, nr 5

Kleeberga

Korczaka

Krysińskiego

Lendzinek I, II

Łąkowa

Norwida

Ogrodowa

Parkowa

Płudzińska

Powstańców Styczniowych

Przesmyckiego

Warszawska (domy jednorodzinne)

Warszawska nr 4, nr 6, nr 9, nr 10

Witkiewicza

Bulwary nr 1, nr 2, nr 3

Brzostówiecka

Koszary

Nadwitnie

Ostrowiecka bez bloków 57, 58

 

 

REJON NR 5

Agnieszka Biernacka-Kiewel

starszy specjalista pracy socjalnej

(pokój nr 8, tel. 083 413 17 54)

REJON NR 6

Monika Sobieszek

specjalista pracy socjalnej

(pokój nr 8, tel. 083 413 17 54)

Konstytucji 3 Maja

Kościuszki

Międzyrzecka

Pomiarowa

Wyszyńskiego

Zabielska

Chomiczewskiego

Cicha

Jana Pawła

Nadrzeczna

Nowa

Sienkiewicza

Sikorskiego

Targowa

REJON NR 7

Andrzej Obroślak

pracownik socjalny

(pokój nr 3, tel. 083 413 17 54)

REJON NR 8

Monika Muniowska

pracownik socjalny

(pokój nr 6, tel. 083 413 17 54)

Bulwary nr 10, nr 11

Chmielowskiego nr 1, nr 2, nr 5

Gwardii

Spółdzielcza

Wojska Polskiego

 

 

 

 

Akacjowa

Baczyńskiego

Broniewskiego

Brzechwy

Bulwary nr 6, nr 7

Deskura

Jarmuła

Kamińskiego

Kasprowicza

Kochanowskiego

Laskowskiego

Leśna

Lisowskiego

Lubelska

Męczenników Podlaskich

Mickiewicza

Orzeszkowej

Osiedlowa

Podlaska

Polna

Powstania Styczniowego

Prejznera

Prusa

Reja

Reymonta

Sitkowskiego

Słowackiego

Stagrowskiego

Toczyńskiego

Tysiąclecia

Wisznicka bez bloków

Witosa

Zbulitowska

Zielona

Żeromskiego